Produkt dnia
Wersje językowe
Polski German 
Kontakt

Grupa Handlowa YES

Adres : ul. Moniuszki 55 
              41-400 Mysłowice 
              POLAND

Tel. stacjonarny.: 
              0048 / 32 318-25-68 
              0048 / 32 318-25-69
Fax:
              0048 / 32 222-92-64

Tel. Komórkowy: 
              663 436 611; 
              601 411 336; 

kontakt email:
 sklep@ghyes.pl

Producent
NewsLetter
Najczęściej oglądane
Polecane strony

grupa handlowa yes

grupa handlowa yessklepy internetowe w dedo

katalog dobrych stron di

Regulamin sklepu od 24 grudnia 2015 r

Regulamin określa zasady robienia zakupów w sklepie www.ghyes.pl

Właścicielem sklepu jest:

Grupa Handlowa YES
ul. Moniuszki 55
41-400 Mysłowice
NIP:222-03-96-171

REGON: 276863454

Organ Założycielski:

Urzad Miasta Mysłowice, Wydział Działalności Gospodarczej pod numerem 12277

NR RACHUNKU: BRE BANK SA 48114020040000350230919685

Tel. stacjonarny.:
              0048 / 32 318-25-68
              0048 / 32 318-25-69
Fax:
              0048 / 32 222-92-64

Tel. Komórkowy:
              663 436 611;
              601 411 336;

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w niniejszym regulaminie oraz oznacza akceptację polityki prywatości, kóra jest integralną częścią regulaminu .

 

 Jak kupować towary w Grupie Handlowej Yes?

Aby swobodnie dokonywać zakupów poprzez stronę internetową i wykorzystywać wszystkie dostępne funkcjonalności należy się założyć własne konto jako klient naszego sklepu.

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO

Należy uzupełnić odpowiednie okna bardzo prostego Formularza Rejestracyjnego, w którym należy podać tylko niezbędne do prawidłowego wysłania zamówienia dane.
  • jeśli jesteś klientem indywidualnym wypełnij formularz dla klientów indywidualnych, uwzględniając wszystkie wymagane pola,
  • jeśli reprezentujesz firmę lub instytucję, wypełnij formularz dla firm, uwzględniając wszystkie wymagane pola,
  • po zarejestrowaniu się w sklepie internetowym GH YES otrzymasz e-mail, potwierdzający Twój login i hasło
Jeśli masz problem z potwierdzeniem lub zakończeniem rejestracji napisz do nas: ghyes@ghyes.pl. Opisz problem - im dokładniej to zrobisz, tym szybciej będziemy mogli udzielić Ci pomocy. 
Internetowa strona GH YES  zawiera pełną ofertę sprzedawanych przez nas produktów. Dzięki podziałowi na grupy produktów i nowoczesnej wyszukiwarce, możliwe jest szybkie i wygodne wyszukiwanie produktów oraz zapoznanie się z ich aktualnymi cenami.


GRUPY PRODUKTÓW

Wykaz grup, ułatwiający poszukiwanie określonego artykułu, umieszczony jest w lewej części strony głównej. Po zaznaczeniu wybranej podgrupy, w centralnej części strony pojawia się spis należących do niej artykułów. Istnieje możliwość sortowania produktów po cenie (rosnąco lub malejąco ). Przy każdym produkcie znajduje się jego symbol, aktualna cena, opis szczegółowy artykułu oraz w wielu przypadkach dodatkowe zdjęcia, a także pliki do pobrania. Po znalezieniu produktów, wyświetlonych jako wynik wyszukiwania, w lewym, górnym rogu pojawia się okno zatytułowane „Grupa produktów”. Jest to aktywny link, prowadzący do grupy, w której znajdują się wyszukane artykuły. Funkcja ta jest szczególnie przydatna podczas próby znalezienia produktów podobnych do tych, które zostały wyświetlone jako wynik wyszukiwania.

INFORMACJA O ARTYKULE
Każdy artykuł przedstawiony na stronie internetowej GH YES posiada następujące informacje:
  • symbol
  • nazwę
  • zdjęcia
  • opis szczegółowy
  • informację o dostępności w magazynie artykułu
  • wielokrotność (najmniejszą, niepodzielną ilość możliwą do zamówienia)
  • cenę
WYSZUKIWANIE ARTYKUŁÓW
Wyszukiwarka w sklepie GH YES jest narzędziem, ułatwiającym odnalezienie poszukiwanych artykułów w bazie. W celu ich wyszukania należy wpisać część lub całość symbolu, określenie słowne, potoczną nazwę, symbol producenta, parametry, opisy lub inne określenia, które kojarzą się z danym produktem i kliknąć przycisk "Szukaj". Jako wynik poszukiwań pojawi się lista artykułów, zamienników i podgrup, spełniających wskazane parametry.

Sklep internetowy www.ghyes.com.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem serwisu internetowego www.ghyes.com.pl, lecz w szczególnych przypadkach zamówienia mogą być składane również przez e-mailem oraz droga telefoniczna.

Zamówienia można składać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok, z wyłączeniem przerw technicznych o których informują stosowne komunikaty.

Zamówienie jest uznane za dokonane z chwilą użycia przez klienta przycisku oznaczonego :Klikając przycisk, potwierdzasz zakup  „Kupuję”.
 
Zamówienia
Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta wymaganych danych osobowych w postaci:

    Imię i Nazwisko
    Adres
    Miejscowość
    Kod pocztowy
    Telefon

Sklep www.ghyes.com.pl zastrzega sobie prawo do nie przyjęcie zamówienia w przypadku, gdy dane klienta będą niekompletne. Zastrzegamy również możliwość telefonicznego potwierdzenia danych w przypadku wątpliwości z naszej strony np. niezgodnych danych teleadresowych.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.ghyes.com.pl są fabrycznie nowe oraz wolne od wszelkich wad fizycznych, pakowne w opakowanie produktowe oraz opakowanie do przesyłki.

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT – po zaznaczeniu odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym lub po zalogowaniu w zakładce z danymi kontaktowymi.

Do cen zamówienia doliczane są koszty przesyłki i jej ubezpieczenie, za wyjątkiem wysyłek promocyjnych lub przyznanych upustów.Koszt wysyłki jest stały i wynosi:

    Przy zapłacie opłaconej z góry – 21,00 zł
    Przy płatności przy odbiorze – 21,00 zł

Na koszt przesyłki składa się :
 -  przesyłka kurierem DHL ,
 -  bezpieczne opakowanie
 -  ubezpieczenie paczki

Sklep www.ghyes.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do sklepu oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bez podawania przyczyny. Zmiany nie dotyczą zamówień przyjętych do realizacji.

 Zamówienie przechodzi do realizacji w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail z potwierdzeniem.

 Zamówienia zostaną zrealizowane tylko w przypadku dostępności towaru w magazynie. Gdy akurat brakuje części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i może podjąć decyzje o sposobie jego dalszej realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 
Płatność
ghyes.com.pl oferuje płatność w formie , zapłaty przelewem standardowym lub zapłatę przy odbiorze przesyłki.  Aby złożyć przelew tradycyjnie lub za pośrednictwem konta obsługiwanego przez internet lub przy wypełniania papierowego formularza przelewu np. w oddziale banku, prosimy o uwzględnienie w tytule przelewu numeru zamówienia

Dane do przelewu:
NR RACHUNKU: BRE BANK SA 48114020040000350230919685
w tytule: "nazwisko, nr zamówienia"
 
Dostawa i odbiór
Wysyłka realizowana jest w dni robocze od poniedziałku do piątku .

Koszty wysyłki na terenie Polski jest stały i wynosi:
21,00 zł – wysyłka przy przedpłacie
21,00 zł – płatność przy odbiorze
Przy niektórych akcjach promocyjnych kwota może być bezpłatna .

Przesyłka jest zlecana zewnętrznej firmie kurierskiej DHL , która jest odpowiedzialna za zabezpieczenie towaru w trakcie transportu.

W przypadku uszkodzenia towaru z winy firmy kurierskiej będzie ona obciążona kosztami naprawy lub/i ewentualnej wymiany towaru na nowy. Koszty naprawy i/lub wymiany towaru na nowy nie obciążają kupującego.

Odbierający ma obowiązek sprawdzić przy kurierze, czy otrzymany towar nie został uszkodzony, jeżeli kupujący wykryje uszkodzenie należy przy kurierze sporządzić protokół szkody i odmówić przyjęcia przesyłki a następnie powiadomić Sklep o zaistniałej sytuacji droga mailową bądź telefoniczną.

Aktualne koszty wysyłek podawane są zawsze w podsumowaniu zakupów i mogą w niektórych przypadkach wynosić 0zł.

Czas realizacji zamówienia:
- przy płatności przy odbiorze liczy się od chwili złożenia zamówienia do chwili przekazania zamówienia kurierowi.
- przy płatności przelewem liczy się od momentu zaksięgowania pieniędzy za zakupiony towar na koncie bankowym do chwili przekazania zamówienia kurierowi.
- Sklep www.ghyes.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany czasu dostawy z powodów od niego nie zależnych. Klient będzie o tym poinformowany drogą mailową lub telefoniczną. W przypadku wydłużenia czasu dostawy Klient ma prawo do kasacji zamówienia. Podany czas realizacji zamówienia nie uwzględnia dni wolnych od pracy.
- W przypadku zamówień składających się z kilku towarów o różnym podanym czasie realizacji, termin dostawy będzie uzależniony od terminu skompletowania ostatniego elementu danego zamówienia.
- W przypadku uchylania się od odbioru paczki, lub nie odebrania jej bez podania przyczyny, klient może zostać obciążony dodatkowymi kosztami .

Odstąpienie od umowy
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.z 2014 r Nr 827 z późniejszymi zmianami) kupującemu, który jest Konsumentem, co oznacza klienta, który kupuje towar za pośrednictwem ghyes.com.pl dla celów nie związanych bezpośrednio z jego działalnością gospodarczą lub zawodową przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni, w którym klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez klienta  weszła w posiadanie rzeczy bez podania przyczyny i poniesienia dodatkowych kosztów. Klient będący konsumentem może odstąpić od umowy wykorzystując formularz odstąpienia do umowy, stanowiący załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu jednak nie jest to obowiązkowe.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez klienta  weszła w posiadanie rzeczyAby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, klient musi poinformować sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby klient wysłał informację dotyczącą wykonania prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, konsument jest zobowiązany do poniesienia kosztów związanych ze zwrotem rzeczy jeżeli okaże się, że zamówiony towar nie może zostać odesłany w trybie zwykłym pocztą.
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy sklep zwraca wszystkie otrzymane od klienta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sklep), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowany o decyzji klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonany zostanie przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez klienta w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie klient zgodził się na inne rozwiązanie; W każdym przypadku klient nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
Klient będący konsumentem w przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy ma obowiązek zwrotu towaru w terminie 14 dni od dnia, w którym od umowy odstąpił. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed tym terminem. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.


Zamówienia można składać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok, z wyłączeniem przerw technicznych o których informują stosowne komunikaty.

Zamówienie jest uznane za dokonane z chwilą użycia przez klienta przycisku oznaczonego: Klikając przycisk, potwierdzasz zakup  „Kupuję”.
 
Zamówienia
Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez Klienta wymaganych danych osobowych w postaci:

    Imię i Nazwisko
    Adres
    Miejscowość
    Kod pocztowy
    Telefon

Sklep www.ghyes.com.pl zastrzega sobie prawo do nie przyjęcie zamówienia w przypadku, gdy dane klienta będą niekompletne. Zastrzegamy również możliwość telefonicznego potwierdzenia danych w przypadku wątpliwości z naszej strony np. niezgodnych danych teleadresowych.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.ghyes.com.pl są fabrycznie nowe oraz wolne od wszelkich wad fizycznych, pakowne w opakowanie produktowe oraz opakowanie do przesyłki.

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT – po zaznaczeniu odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym lub po zalogowaniu w zakładce z danymi kontaktowymi.

Do cen zamówienia doliczane są koszty przesyłki i jej ubezpieczenie, za wyjątkiem wysyłek promocyjnych lub przyznanych upustów.Koszt wysyłki jest stały i wynosi:

    Przy zapłacie opłaconej z góry – 21,00 zł
    Przy płatności przy odbiorze – 21,00 zł

Na koszt przesyłki składa się :
- przesyłka kurierem DHL ,
- bezpieczne opakowanie
- ubezpieczenie paczki

Sklep www.ghyes.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do sklepu oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bez podawania przyczyny. Zmiany nie dotyczą zamówień przyjętych do realizacji.

 Zamówienie przechodzi do realizacji w momencie otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail z potwierdzeniem.

 Zamówienia zostaną zrealizowane tylko w przypadku dostępności towaru w magazynie. Gdy akurat brakuje części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i może podjąć decyzje o sposobie jego dalszej realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 
Płatność
ghyes.com.pl oferuje płatność w formie , zapłaty przelewem standardowym lub zapłatę przy odbiorze przesyłki.  Aby złożyć przelew tradycyjnie lub za pośrednictwem konta obsługiwanego przez internet lub przy wypełniania papierowego formularza przelewu np. w oddziale banku, prosimy o uwzględnienie w tytule przelewu numeru zamówienia

Dane do przelewu:
NR RACHUNKU: BRE BANK SA 48114020040000350230919685
w tytule: "nazwisko, nr zamówienia"
 
Dostawa i odbiór
Wysyłka realizowana jest w dni robocze od poniedziałku do piątku .

Koszty wysyłki na terenie Polski jest stały i wynosi:
21,00 zł – wysyłka przy przedpłacie
21,00 zł – płatność przy odbiorze
Przy niektórych akcjach promocyjnych kwota może być bezpłatna .

Przesyłka jest zlecana zewnętrznej firmie kurierskiej DHL , która jest odpowiedzialna za zabezpieczenie towaru w trakcie transportu.

W przypadku uszkodzenia towaru z winy firmy kurierskiej będzie ona obciążona kosztami naprawy lub/i ewentualnej wymiany towaru na nowy. Koszty naprawy i/lub wymiany towaru na nowy nie obciążają kupującego.

Odbierający ma obowiązek sprawdzić przy kurierze, czy otrzymany towar nie został uszkodzony, jeżeli kupujący wykryje uszkodzenie należy przy kurierze sporządzić protokół szkody i odmówić przyjęcia przesyłki a następnie powiadomić Sklep o zaistniałej sytuacji droga mailową bądź telefoniczną.

Aktualne koszty wysyłek podawane są zawsze w podsumowaniu zakupów i mogą w niektórych przypadkach wynosić 0zł.

Czas realizacji zamówienia:
- przy płatności przy odbiorze liczy się od chwili złożenia zamówienia do chwili przekazania zamówienia kurierowi.
- przy płatności przelewem liczy się od momentu zaksięgowania pieniędzy za zakupiony towar na koncie bankowym do chwili przekazania zamówienia kurierowi.
- Sklep www.ghyes.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany czasu dostawy z powodów od niego nie zależnych. Klient będzie o tym poinformowany drogą mailową lub telefoniczną. W przypadku wydłużenia czasu dostawy Klient ma prawo do kasacji zamówienia. Podany czas realizacji zamówienia nie uwzględnia dni wolnych od pracy.
- W przypadku zamówień składających się z kilku towarów o różnym podanym czasie realizacji, termin dostawy będzie uzależniony od terminu skompletowania ostatniego elementu danego zamówienia.
- W przypadku uchylania się od odbioru paczki, lub nie odebrania jej bez podania przyczyny, klient może zostać obciążony dodatkowymi kosztami .

Odstąpienie od umowy
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.z 2014 r Nr 827 z późniejszymi zmianami) kupującemu, który jest Konsumentem, co oznacza klienta, który kupuje towar za pośrednictwem ghyes.com.pl dla celów nie związanych bezpośrednio z jego działalnością gospodarczą lub zawodową przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni, w którym klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez klienta  weszła w posiadanie rzeczy bez podania przyczyny i poniesienia dodatkowych kosztów. Klient będący konsumentem może odstąpić od umowy wykorzystując formularz odstąpienia do umowy, stanowiący załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu jednak nie jest to obowiązkowe. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez klienta  weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, klient musi poinformować sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby klient wysłał informację dotyczącą wykonania prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, konsument jest zobowiązany do poniesienia kosztów związanych ze zwrotem rzeczy jeżeli okaże się, że zamówiony towar nie może zostać odesłany w trybie zwykłym pocztą.
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy sklep zwraca wszystkie otrzymane od klienta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sklep), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowany o decyzji klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonany zostanie przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez klienta w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie klient zgodził się na inne rozwiązanie; W każdym przypadku klient nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
Klient będący konsumentem w przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy ma obowiązek zwrotu towaru w terminie 14 dni od dnia, w którym od umowy odstąpił. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed tym terminem. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Załącznik nr 1 - wzór formularza odstąpienia od umowy – do pobrania

Reklamacje i zwroty
W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub nieprawidłowości, przysługuje wymiana , zwrot lub postępowanie reklamacyjne.

Przesyłka jest zlecana zewnętrznej firmie kurierskiej, która jest odpowiedzialna za zabezpieczenie towaru w trakcie transportu. W przypadku uszkodzenia towaru z winy firmy kurierskiej będzie ona obciążona kosztami naprawy lub/i ewentualnej wymiany towaru na nowy.

Odbierający ma obowiązek sprawdzić przy kurierze, czy otrzymany towar nie został uszkodzony, jeżeli kupujący wykryje uszkodzenie należy przy kurierze sporządzić protokół szkody i odmówić przyjęcia przesyłki a następnie powiadomić Sklep o zaistniałej sytuacji droga mailową bądź telefoniczną.

Przyjęcie przez Sklep zwracanego towaru jest warunkowane:
- terminem, maksymalnie 14 dni od czasu otrzymania przesyłki,
- towar ze względu na ochronę zdrowia i względy higieniczne oraz jego opakowanie nie mogą nosić śladów użytkowania, winny być w stanie niezmienionym,
- do przesyłki musi zostać dołączony oryginał dowodu zakupu.

W przypadku zwrotu prosimy wypełnić i dołączyć do przesyłki formularz zwrotu : 

formularz zwrotu do pobrania

W przypadku wymiany prosimy wypełnić i dołączyć do przesyłki formularz wymiany:

formularz wymiany do pobrania

Zwroty prosimy kierować na adres Sklepu z dopiskiem „zwrot” po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu tego ze Sklepem. Klient dokonuje zwrotu na koszt własny.

Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Koszty przesyłki oraz inne koszty uboczne transakcji nie podlegają zwrotowi.

Przy zakupie na fakturę, warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie towaru, a następnie podpisanie i odesłanie faktury korygującej.

W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się ze Sklepem za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres ghyes@ghyes.pl lub telefonicznie pod nr 663 436 611. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, opisać przedmiot reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest Sprzedawca.

Klient dokonując rejestracji wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Sprzedawcę, podanych w formularzu danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z zm.) w celu realizacji umowy. W tym celu dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom, za pośrednictwem których Sprzedawca realizuje Zamówienie.

Podanie przez Klienta następujących danych osobowych: imię, nazwisko, e-mail, ulica, numer budynku i lokalu, kod pocztowy, miejscowość, kraj, numer telefonu jest niezbędne w celu realizacji Zamówienia.

Klient dokonując rejestracji lub zapisując się do newslettera wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, podanych w formularzu w celach reklamy, badania rynku, badania zachowań i preferencji Klienta z przeznaczeniem wyników tych badań na potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych przez Sprzedawcę.

Klientowi przysługuje prawo wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania, a także żądania usunięcia danych.

Jednocześnie administrator zapewnia bezpieczeństwo danych osobowych i oświadcza, że nigdy nie zostaną one świadomie wydane podmiotom trzecim.

Informacje handlowe

Klient może wyrazić zgodę na otrzymywanie od Sprzedawcy informacji o charakterze reklamowym i handlowym, takich jak: ofert, informacji o nowościach, wyprzedażach i akcjach specjalnych, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (poczty elektronicznej). Wyrażenie zgody nie jest warunkiem realizacji Zamówienia. Zgoda ta jest udzielana przez Klienta poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji na formularzu rejestracyjnym.


Informacje te nie są udostępniane osobom trzecim i służą wyłącznie do realizacji zamówień klientów oraz do celów marketingowych firmy (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku: Dz. U. Nr 133, poz.883 z późniejszymi zmianami).


Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 z dnia 29.10.1997 r), zapewniamy wszystkim użytkownikom strony możliwość wglądu do swoich danych oraz ich aktualizacji. Dane te mogą zostać w każdej chwili, na prośbę użytkownika, usunięte z serwisu. Aby dokonać aktualizacji należy zalogować się w serwisie www.ghyes.com.pl podając swój adres e-mail i hasło.

Sklep www.ghyes.com.pl zastrzega sobie prawo do zmian niniejszego regulaminu bez podania przyczyny.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego i ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827).

 

GRUPA HANDLOWA YES ŻYCZY UDANYCH ZAKUPÓW !

 


Klauzula informacyjna związana z procesem przetwarzania danych osobowych

1. Administratorem Państwa Danych Osobowych jest firma:
Grupa Handlowa Yes z siedzibą w Mysłowicach ul. Moniuszki 55, NIP 222-039-61-71 tel : 32 318-25-68, e mail:
ghyes@ghyes.pl

2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu:
a) niezbędnego i prawidłowego wykonania umowy / obsługi o charakterze handlowym, w tym podjęcia działań przed zawarciem umowy / przyjęciem zamówienia na żądanie osoby, której dane dotyczą - podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b), i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych,
b) wykonywania czynności zgodnie z udzielonymi przez Panią/Pana zgodami - podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1
pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych,
c) wykonywania czynności wymaganych obowiązującymi przepisami prawnymi i administracyjnymi - podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt c) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych,
d) realizacji prawnie uzasadnionego interesu firmy GRUPA HANDLOWA YES, a w szczególności:
dochodzenia, realizacji lub zabezpieczenia roszczeń wobec klienta,
prowadzenia analiz jakości świadczonych usług sprzedaży,
- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

3. Państwa dane zostały pozyskane w ramach wykonywania umowy/obsługi o charakterze handlowym i obejmują:
a) imię i nazwisko,
b) nazwę firmy,
c) dane teleadresowe i adresy e-mail,
d) informacje na temat prowadzonej działalności gospodarczej.
4. Odbiorcą Państwa danych osobowych będą:
a) upoważnieni do przetwarzania danych osobowych pracownicy firmy GRUPA HANDLOWA YES
b) podmioty zapewniające obsługę teleinformatyczną, organizacyjną i techniczną firmy GRUPA HANDLOWA YES,
c) instytucje upoważnione do przetwarzania danych osobowych na mocy obowiązującego prawa,
d) wymienione powyżej w punkcie 4 Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

5. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dopóki, dopóty nie zostanie zgłoszony sprzeciw wobec ich przetwarzania, a w razie zgłoszenia sprzeciwu - przez okres przedawnienia roszczeń, jakie mogą przysługiwać osobie, której dane dotyczą.

6. Jako Administrator Państwa Danych Osobowych informuję, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.

Przysługuje Państwu także prawo do usunięcia danych, do przenoszenia danych, prawo do ograniczenia lub żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7.Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do wykonywania czynności, o których mowa w punkcie 3 niniejszej klauzuli informacyjnej.
Powyższa klauzula informacyjna realizuje obowiązek prawny wynikający z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy.
Nie wymaga ona żadnych działań z Państwa strony

http://www.ghyes.com.pl/polityka.pdf

Wyszukiwarka
Wpisz szukany tekst...
Cena od 
Cena do 

szukajusuń
Koszyk
Koszyk jest pusty
Login
Nowości

  2012 © YES GRUPA HANDLOWA  - HURTOWNIA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH
| CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE | MATY 3M | ŚCIERECZKI - KIMBERLY CLARK | ŚWIECĄCA KOSTKA BRUKOWA LED | KONTAKT | O FIRMIE |  

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem sklepu GH YES